HASTA GÖRÜŞLERİ
ASİYE TOSUN
3 yıl önce trafik kaza geçirdim elimden çok kötü yaralanmıştım. PAÜ'de 2 defa ameliyat oldum ama yinede elimi kapatamıyordum tendomlarım çok hasar görmüştü. İzmir'de özel hastaneye gittim. Orada da elin kapanmaz dediler. Denizli Efort hastanesinde Opr.Dr.Ersen Çelikbaş'a ameliyat oldum. Şimdi elimi kapatıp açabiliyorum. Allah Ersen çelikbaş doktorumdan bir değil binlerce kez razı olsun. Denizlide böyle bir hastanenin olması gerçekten bizler için çok büyük nimet.
MAHMUT DEMİRÖRS
18 haziran 2015 te sağ elimin üstüne çam düştü üniversite hastanesinde kopan tendonlari diktiler 5 ay gittim geldim hastaneye serçe parmagim kapanmiyordu 2inci ameliyatı onermediler sonuç aynı olur dediler üniversite de efort hastanesini duydum dittim ersan beyle gorustum ameliyat oldum ersan beye ameliyattan yarım saat sonra elim tamamen kapatıp açmaya başladım Allah ondan razı olsun ne muradı varsa versin teşekkürler ersan bey ..
MUSTAFA TEKKOYUN
2 yıl önce ayağım burkuldu çok şiddetli ağrı çekmeye başladım ben istanbulda öğretmenim.İstanbulda profesör düzeyinde gitmediğim doktor kalmadı,en sonunda baltalimanı kemik hastanesinde 30.01.2015 te nöroma ameliyatı oldum ameliyattan sonra bırakın ağrılarımın geçmesini ağrılarım daha da şiddetlendi yaz tatili için denizliye geldim ve ersen hocamın adını duydum 8 temmuzda kendisine muayene oldum çekilen MR sonucu ayak bileğimde kitle olduğunu tespit ettiler hiç tereddüt etmeden kendimi onların şifalı ellerine bıraktım 10.07.2015 cuma g
AHMET KARAİMER
Gerçekten çok başarılı ve Denizli'de tek diyebilirim. Denizli'ye parmak kopması ameliyatını başarıyla gerçekleştiriyor. İş hayatında başarılarınız daim olsun Ersen Bey.
İSİMSİZ
  Bir kaza sonucu sol elimin sinirleri koptu serce ve yüzük parmaklarimi issetmiyor ve sol elimi kullanamiyordum 09.06.2015 tarihinde başarılı bir amaliyat gecirdim ve şuan parmaklarım duyu alıyor ve hareket ediyor sayin Opr.Dr.Ersen ÇELİKBAŞ beyfendiye nekadar teşekkür etsem azdir kendisinden işini cok iyi biliyor cok uzman bi doktor herkeze tavsiye ederim
GÜLSEREN KUTLUDAĞ
Ersen Bey ve Fatih Bey olacağım ameliyat ile ilgili tüm detayları olası riskleri ve daha önce yaptıkları bu tür ameliyatların görüntülerini de göstererek bana sabırla anlattılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Doktorlarımı tavsiye ederim.
ALİ BEY
08.07.2010 tarihinde sol diz ön çapraz bağ ameliyatı oldum.Doktorum sayın Opr.Dr.Ersen ÇELİKBAŞ beyfendiye ve ekibine teşekürlerimi bir borç bilir, başarılarınızın devamını dilerim.
GÜLSEREN KUTLUDAĞ
Hastaları ile yakından ilgilenen Uzmanlık alanında bilgili bir doktor Fatih Bey...Kalça Protezi Ameliyatımı oldum. Gerek hastane de gerekse sonrasında takip ve tedavi de memnun kaldım .Herkese tavsiye ediyorum.
ADİL AYDOĞMUŞ
Süper bir doktor Mehmet YILDIRIM.Ortopedi ve travmatoloji denilince ilk akla gelen doktor ismi Mehmet YILDIRIM.Amcamın ayağı kırılmıştı gerçekten zor bir kırıktı ama iyileştiren yine Mehmet YILDIRIM oldu.Yine aynı şekilde babamın ve benim el bileklerimizin eklem yerlerinde kırık vardı.Tek bir sarışta iyileştiren süper doktor Mehmet YILDIRIM.Gerçekten çok memnunuz.
ORÇUN BEY
bana uygulamış olduğu menisküs ameliyatı çok başarılı bir şekilde geçti . kısa sürede kendi sağlığıma kavuştum iyileşme sürecim beklediğimden daha hızlı gerçekleşti doktor beye ve hastanesine teşekkürlerimi iletiyorum her konuda yardımlarını ve desteklerini esirgemediler. Doktor arayışında bulunan hastalara tavsiyemdir.
NURAY T. HANIM
merhaba MEHMET BEY.bursadan hastanız şaban topalın kardeşyim.denizlide işiniz hayırli olsun.denizli halkı sizin gibi değerli bir doktora sahip oldukları için çok şanslılar.hocam .sevgiler saygılar sonsuz başarılar.
İSİMSİZ
Sayın Hocam "Hasta hekim ilişkisinde güven esastır" anlayışını kaybettiğimizi düşünmeye başladığımız son zamanlarda, Aslında DOĞRU HEKİMİ seçtiğimizde böyle olmadığını anladım. Tedavim süresince sağlığıma kavuşabilmem için tıbbi bilginizle birlikte göstermiş olduğunuz insani ilgilerinize çok teşekkür ederim. (Düşme sonucu sol femur kırığı yaşadım. Aynı zamanda polio sekeli (çocuk felci) geçirmiş olduğum için zorlu bir tedavi sürecinin beni beklediğini düşünüyordum. Ancak Dr. Mehmet YIL